Uzun zaman boyunca arama motoru optimizasyonu konusunda çalışarak deneyim kazanmış bir ekibe sahip olan Tamseo, 2012 yılından bu yana bireysel ve kurumsal SEO çözümleri sunmaktadır. Firma sahiplerine organik, sonuç odaklı ve istikrarlı optimizasyon çalışmaları sunan Tamseo Google yönergelerine tam uyumlu çözümler geliştirmektedir. Bugüne kadar yüzlerce projenin altından başarıyla kalkan ekibimiz, optimizasyonla ilgili yeni gelişmeleri sürekli takip etmek ve müşterilerine daha fazla yarar sağlayacak yeni uygulamalar geliştirmektedir.

Sürekli kendini geliştirme eğiliminde olan Tamseo, yeni güncellemeleri ve çalışmaları takip etmekle kalmayarak aynı zamanda kendi kurumsal SEO stratejilerini de geliştirir. Müşterilerinin daha fazla kazanmasını sağlamak için her kelimede çalışma yapan ekibimiz, ticari işletmelerin karlılık seviyesine ulaşmasını sağlayacak “asıl müşterilerine” ulaşması için çözüm üretir.

Geçen iki yıl içinde onlarca müşterimize kurumsal SEO danışmanlığı konusunda başarılı hizmetler sunan Tamseo, farklı sektörlerden firmalarla çalışma ve bu sayede daha fazla deneyim kazanma vizyonuna sahiptir. Müşterilerine uzun süreli başarı sağlayacak, mümkün olan en doğal çalışmaları yapma misyonuna sahip olan ekibimiz daha etkili çalışmalara imza atmak için durmaksızın çalışmaktadır.