Ürün ve hizmetleriniz hakkında internet trafiğinin büyük bölümünü yönlendiren Google üzerinden yapılan aramaları, firmanıza rakipleri arasında avantaj sağlayacak şekilde yönlendirme imkânı sunan Google Adwords hizmetlerimiz reklamlarınız ile hedef müşteri kitleniz arasında bir köprü işlevi görür. Firmanızın ürün ve hizmetleriyle ilgilenen potansiyel müşterilere doğrudan ulaşma imkânı sunan ve Adwords optimizasyonu sayesinde markanızın tanınırlığınız arttıran hizmetlerimiz, sitenizin arama sonuçlarında en üst sırada yer almasını sağlar. Markanızın tanınırlığını arttıran, ürün ve hizmetlerinizle ilgilenen müşterilerin doğrudan web sitenizi ziyaret etmesini sağlayan Google reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüntüleneceğinden anahtar kelime çalışmalarına, kârlılık seviyenizi ve marka değerinizi arttıracak her türlü alanda çalışma yapıyoruz.

Adwords Kampanyalarınızın Optimizasyonu

Reklamlarınızın yapılan aramalarla ilişkilendirilmesi için arama motorunun yanı sıra Google Haritalar, Google Görseller, Google Grupları gibi ağları da kullanan Adwords firmanızın hizmet ve ürünlerini internet kullanıcılarıyla buluşturmak için kullanabileceğiniz en etkin yöntemdir. Aramalarda görüntülenen sayfanın üst, yan ve alt kısmında yer alan reklamlardan haritalarla ilişkilendiren, konum bazlı aramalara kadar Google İş Ortakları ağının genelini kapsayan reklamlarda avantajlı bir konuma sahip olmak; Adwords optimizasyonuyla mümkündür. Reklamlarınız için bütçe belirlenmesi ve bu bütçenin, kârlılık seviyenizi arttırmak üzere efektif şekilde kullanımı konusunda uzman ekibimizden yardım alabilir; böylece reklamlarınızı doğru zaman, doğru müşteri kesimine, en düşük bütçeyle ulaştırabilirsiniz.

Arama Eğilimlerine Yönelik Adwords Stratejileri

Hedef müşteri kitlenizin arama yaptığı coğrafi konuma, internete erişim için kullandığı cihaza ve aramalarda kullandığı popüler anahtar kelimelere göre reklamlarınızın etkisini maksimize eden Adwords hizmetleri için akılcı stratejiler geliştiriyor ve planlamalarımızı marka değerinizi, kâr marjınızla birlikte arttırıyoruz. Tablet ve akıllı telefonlar üzerinden web sitenize erişim sağlayan müşterilere özel reklam kampanyalar düzenleme konusunda yardımcı oluyor, akılcı stratejilerle Adwords kampanyanızın performansını azami düzeye çıkartıyoruz. Bu sayede yayımlanan reklamlarınızın doğrudan hizmet ve ürünlerinizi satın almakla ilgilenen kullanıcı kesimine ulaşması sağlanır ve reklam kampanyanız için ayırdığınız bütçe en ekonomik şekilde kullanılmış olur.

Müşteri Geribildirimlerinin Takibi

Yayımlanan Google Adwords reklamlarınızı tıklayan internet kullanıcılarının davranış eğilimlerini yakından takip eden uzman ekibimiz, bu site içi arama trendlerini analiz ederek reklam kampanyanızı daha efektif hale getirecek geliştirme seçenekleri sunar. Reklam kampanyalarınız için bütçenizin en yüksek geri dönüş alacak şekilde optimize eden ve geçmiş verilerinizi analiz ediyor, yeni Adwords kampanyalarınız için yüksek kârlılık vaat eden stratejiler geliştiriyoruz.  Bu sayede reklamlarınızla müşteri kazanma, ürün ve hizmetlerinizi satma şansınızın düşük olduğu durumlarda bütçeniz korunurken satın alma eğilimi yüksek kesimin aramalarında reklamlarınızın en üst sıralarda görüntülenmesi sağlanır. Müşteri eğilimleriyle oluşan site içi gezinme deneyimlerinden elde edilen tüm bu analiz verileriyle reklam kampanyanız için en düşük harcamayla, en yüksek satış oranını yakalamanız sağlanır.

Adwords optimizasyonu ve reklam kampanyalarınız için satış odaklı stratejiler geliştiren ekibimiz daha geniş bir müşteri kesimine ulaşmanızı sağlayan, satış rakamlarınızı ve kâr marjınızı arttıran çalışmalarla; daha fazla müşteriye, daha etkili bir şekilde ve daha düşük harcamayla ulaşmanız için çalışmaktadır.