SEO Fiyat Teklifi Alın

Tam SEO

Tam SEO İletişim

Kategori: Arama Motoru Optimizasyonu

0
GD Star Rating
loading...

Potansiyel Müşterilere Ulaşmak

Çağdaş Akagündüz 22 Nisan 2014

Uzun bir aradan sonra tekrar bir makale yayınlıyor olmaktan dolayı mutluyum. Yıllardan beri arama motoru optimizasyonu konusuna kafa yoruyor, farklı sektörlerden birçok web sitesine hizmet veriyoruz. Hemen hemen herkesin SEO çalışmasından beklentisi, popülerliği yüksek olan arama kelimelerinde ön sıralara çıkmak. Fakat her ne kadar “SEO uzun vadeli bir iştir” şeklinde söylemlerde bulunsak da, talepler ve… Okumaya devam edin… »

1
GD Star Rating
loading...

SEO’da Başarı Trafikle Ölçülmez

Hasan Arıkan 16 Nisan 2014

Uzun yıllar boyunca denenmiş ve çoğu web sitesine de büyük fayda sağlamış anahtar kelime ve sıralama odaklı SEO çalışmaları, 2014’e sayılı günler kala gerçekleştirilen son geniş kapsamlı algoritma güncellemesinin ardından efektifliğini yitirmiş gibi görünüyor. SEO çalışmalarının anahtar kelimelere ve sıralamalara göre değil, kullanıcılara ve arama eğilimlerine göre yapılmaya başlandığı yeni bir döneme geçmiş durumdayız. Bir… Okumaya devam edin… »

0
GD Star Rating
loading...

Link İnşasının Altın Kuralları

Hasan Arıkan 06 Nisan 2014

Hatırı sayılır bir takipçi kesimine sahip olan Moz Blog’un yazarı Cyruss Shepard’ın link inşasıyla ilgili yayınladığı videoyu sizlerle paylaşıyoruz. Link inşasının günümüzün SEO anlayışında hala önemli bir yere sahip olduğundan bahseden Shepard, birçoğunun düşündüğünün tamamen aksine link inşasına önem vermeden başarılı olunamayacağını söylüyor. Shepard videosunda link inşasıyla ilgilenen siteler ile konuyu önemsemeyenler siteleri iki ayrı… Okumaya devam edin… »

2
GD Star Rating
loading...

Site İçi SEO Analiz Araçları

Hasan Arıkan 04 Nisan 2014

Sadece dışardan link alarak sağlıklı bir SEO çalışması yapmak mümkün olmadığı için öncelikle tüm bu linklerin işaret ettiği sitenin yapısının kolayca anlaşılabilecek ve kullanıcıya fayda sağlayacak şekilde yapılandırılması gerekiyor. Bu aşamada devreye giren site içi SEO, web sitesinin iskeletini oluşturduğundan dolayı istenen başarının elde edilmesi için izlenecek yolun da ilk ve en önemli adımıdır. Bu… Okumaya devam edin… »

0
GD Star Rating
loading...

2014 Yılında SEO’da Bizi Neler Bekliyor ?

Çağdaş Akagündüz 23 Aralık 2013

Önümüzde yeni bir yıl var ve tüm SEO stratejistlerinin de önümüzdeki yılın bize neler getireceğini merak ettiğini düşünüyorum. Önümüzdeki yıl karşılaşabileceğimiz algoritma değişiklikleri, güncellemeler ve uygulanabilecek seo stratejileri ile alakalı olarak bir makale yayınlamayı uygun gördüm. Elbette önümüzdeki yıl bizi neler bekliyor sorusunu cevaplamadan önce 2013 yılında neler yaşadık geri dönüp incelemekte büyük fayda var…. Okumaya devam edin… »

0
GD Star Rating
loading...

2013’ün Önemli SEO Olayları

Hasan Arıkan 22 Aralık 2013

Yeni yıla sayılı günler kalırken herkes 2014 yılında uygulayacağı SEO çalışmalarını düşünse de, geleceği alakadar eden tüm bu planlar 2013 yılında yaşanan önemli olaylarla ortaya çıkan yeni SEO anlayışına göre yapılacak. 2013’te yaşanan önemli SEO olaylarını doğru şekilde analiz etmeden ve geleceğin dijital dünyasında hangi trendlerin önem kazandığını tam olarak kavramadan, 2014’te uygulanacak SEO stratejilerinin… Okumaya devam edin… »

Hesabınıza Giriş Yapın

Şifreni mi unuttun ?Tekrar şifre isteyin ?

HEMEN ÜYE OLUN !